Rozšířená nabídka pro firmy

Znáte to jistě také. Vaše firma se rozšiřuje a opět je třeba přijmout novou posilu do týmu a kromě klasického pohovoru mu chcete dát test znalostí UML. Ten před lety někdo vypracoval, je pořád stejný, vy jej uchazeči o práci vytisknete a on jej vyplní. Opravdu chcete neustálé ručně vyhodnocovat jeho odpovědi? Mně by se nechtělo. Kromě toho, že to stojí dost času, tak i peněz. Řekněte nudným opravám NE! S webem kurzy-uml.cz můžete mít jistotu, že prověříte a vyhodnotíte zkušenosti kandidáta během okamžiku.

Proč automatizovat vyhodnocení testů?

Řekněme, že váš test má 50 uzavřených otázek. Ten musíte vždy vytisknout (čas a peníze za papír, toner a další). Kandidát vyplní odpovědi a vrátí vám jej. Nyní dochází k ručnímu vyhodnocení. Pořád to samé. Nuda. Ztráta času. Stereotyp. A to vede k chybám. Přenechte to tedy počítači!

Uvedený případ není jediný, ve kterém lze testovat znalosti UML. Můžete chtít zjistit povědomí o UML ve vašem stávajícím týmu. Můžete nastavit cíle svým zaměstnancům, kdy jeden test absolvují na začátku hodnotícího období, druhý na konci, a poté zjistíte, jak moc se zlepšili. A jistě Vám hlavou běží další situace.

Proč zrovna s webem kurzy-uml.cz?

  • Mám certifikované znalosti UML a to na všech třech úrovních (Fundamental, Intermediate a Advanced).
  • UML v praxi používám denně a to již více než pět let.
  • UML pravidelně vyučuji.
  • Vy máte jistotu, že test je vytvořen s ohledem na praktickou stránku.
  • Pokud budete chtít, mohu vytvořit zcela nový test na základě vašich podkladů. V opačném případě si můžete nechat připravit test ze sady cca 120 otázek.
  • Výsledek testů máte ihned po jeho dokončení.
  • Jako další službu nabízím podrobnější slovní vyhodnocení znalostí.

Zalíbilo se Vám to? Chcete si o tom popovídat? Neváhejte mě kontaktovat.