UML a OCUP 2 aneb Jak si certifikovat znalosti UML 2

bookUMLaOCUP2Kniha UML a OCUP 2 aneb Jak si certifikovat znalosti UML 2 je příručka, jejíž snahou je jednak připravit Vás na certifikační zkoušku OCUP 2 Foundation a jednak Vás seznámit s UML jinak, než jak činí ostatní učebnice.

První bod je vcelku jasný. Zřejmě jste se rozhodli alespoň zjistit, co je nutné u zkoušky znát, a proto se chcete do textu začíst. Druhý bych rád trochu osvětlil. Mým cílem totiž není čtenáře „jen“ připravit ke zkoušce. Rád bych ho naučil v intencích UML přemýšlet. Osobně od certifikovaných lidí očekávám nejen to, že umí používat UML správně, ale především že vědí, proč tomu tak je. A pokud si nejsou jistí (a i to je běžné, nemá smysl umět celý UML standard), tak vědí, kam se podívat.

Na více než 120 stranách se dostane na všechny okruhy, jejichž znalost je potřeba pro úspěšné složení zkoušky OCUP 2 Foundation:

  • Základy UML
  • Diagramy tříd, objektů, balíků
  • Případy užití
  • Diagramy aktivit
  • Sekvenční diagramy
  • Stavové automaty

Pokud se rozhodnete knihu si pořídit, dostanete ji v podobě PDF se sociálním DMR, tedy bude určena výhradně pro Vás a pro Vaše studijní účely. Na každé stránce bude uvedeno Vaše jméno, příjmení a e-mail. Soubor budete moci mít na libovolném množství zařízení, které smíte použít.

Součástí ceny za licenci ke knize dostáváte doživotní aktualizaci textu. Jakmile se tedy objeví nová verze textu, dostanete o tom informaci a budete si moci novou verzi stáhnout.

Cena licence za knihu: 499 Kč

Způsob objednání a doručení:

  • vyplňte objednávkový formulář a poté zaplaťte převodem na účet, nebo
  • zaplaťte pomocí PayPalu. Pozor! Možnost placení pomocí PayPalu je zpřístupněna pouze do 28. 2. 2017. Po tomto datu vchází v platnost paskvil, zrůdnost a touha po vymýcení drobného podnikání naordinovaná ministrem Babišem nazvaná EET. Od 1. 3. 2017 nebude technicky možné splnit literu zákona a tedy musím možnost platby přes PayPal vypnout.Licence na knihu vám poté bude zpřístupněna do 24 hodin od přijmutí platby.

Chcete licenci zdarma? Dávám ji ke svému školení OCUP 2 Foundation!

Poznámka: Text učebnice je kompletně přepracován a aktualizován s ohledem na novou verzi zkoušek OCUP 2 Foundation. Původní učebnice, pokud ji znáte, již tedy není z pohledu zkoušky a současné verze UML zcela aktuální.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit